Apie įmonę

UAB „Eldoradas” 1998 metais pagal naują Suomijos firmos „Samesor” technologiją pradėjo gaminti naujos kartos čerpinio profilio plieninę stogo dangą „Banga”. Naujasis gaminys ne tik išvengė anksčiau gaminamų metalinių stogų dangų trūkumų, bet ir pasižymi tam tikrais privalumais: reguliuojamas čerpės bangos ilgis nuo 275 mm iki 450 mm leidžia dengti stogus su dideliais ir mažais šlaitais ir pritaikyti dangą prie rekonstruojamo stogo seno grebėsto.

Be šios modernios čerpinio profilio dangos, „Eldoradas” gamina trapecinio profilio gyvenamųjų namų, pramoninių, visuomeninių pastatų stogų ir sienų dangą. Taip pat gamina profiliuotą dangą, skirtą vidaus apdailai, komplektuojamąsias stogų detales – kraigus, vėjaskardes, palanges ir kt.

Iš Švedijos koncerno „SSAB Tunnplat AB” ir Belgijos koncerno „Cocreill Sambre” perkami polimeru dengti plieno lakštai ir griežta produkcijos kokybės kontrolė pagal įmonės standarto ĮST 5103974-1:1998 techninius reikalavimus bei darbo brėžinius užtikrina visos firmos produkcijos kokybę, atsparumą korozijai, puikią ivaizdą, ilgaamžikumą ir tinkamumą eksploatuoti Baltijos šalių klimato sąlygomis. Tai patvirtina ir Lietuvos Respublikos statybos produkcijos sertifikavimo centro iduoti sertifikatai Nr. SPSC-6014, 6015, 6016 ir 6017.

Firma taip pat gamina bei prekiauja lietaus vandens nuvedimo sistemomis, tvirtinimo detalėmis, konstrukciniais elementais.

UAB „Eldoradas” prekybos tinklas apima Lietuvos, Rusijos, NVS šalių ir Latvijos rinką.

UAB „Eldoradas” domisi galimybe prekiauti savo naujausia produkcija – metaline stogo danga „Banga” – ir Jūsų šalies regionuose.

Naujos kartos čerpinio profilio danga „Banga” yra puikios kokybės ir suteikia pastatui šiuolaikinį stilių. Kviečiame Jūsų kolektyvą apsvarstyti į komercinį pasiūlymą bendradarbiauti. Laukiame atsiliepimų. Mes pasirengę atsiųsti išsamią informaciją Jūsų nurodytu adresu.